0

Varebil/personbil.

spurt 2014-10-06 19:58:33 +0100

Hei. Dersom man blir stoppet med en 1.15 Varebil og skilleveggen er for langt bak og man blir ilagt ekstra avgift som om det skulle være en personbil, kan man da sette inn bakseter? 1.15 regelen for bruktimportert sier jo at slike biler ikke kan endres/bygges om på noen måte Mvh B. Lundqvist

rediger omgjør tags merk som støtende lukk merge slett

1 answer

Sorter etter » eldste nyeste flest stemmer
0

besvart 2014-10-08 15:23:27 +0100

Hei Logisk sett så skulle man jo tro det, men det med disse §1.15-bilene er såpass spesielt og sært at jeg vil anbefale deg å ta kontakt med en trafikkstasjon vedr. dette så ikke jeg driter meg ut og sier noe feil og slik sett setter deg i en knipe.

Normalt så har man jo ikke lov til å forandre noen som helst på disse bilene, men på den annen side de færreste §1.15 bilen var varebiler - etter norske spesifikasjonber da de kom til landet.

rediger merk som støtende slett lenke more

Ditt svar

Du kan begynne å skrive uten å være logget inn - spørsmålet ditt vil bli publisert etter at du har logget inn eller laget en ny konto.

Legg til svar